personal photos

Selenas new hair for a new movie

30. července 2012 v 23:05 | Esh
Opravu bych selenu na ulici s tímto střihem nepoznala.. kdyby měla brýle. Ale možná kdyby se usmála tak jo :) fakt moc jí to sluší.. jsem ráda že se takhle k tomu filmu ostříhala ale tamto jí slušelo víc.. a omlouvám se za svou neaktivitu.. užívám si prázdniny. jak jinak a nechci trávit svůj čas sezením u pc :)

Selena k této fotce napsala: Nové vlasy pro nový film :) Miluji změny svých vlasů!
info o filmu ZDE

imagebam.com

Selena was on a B-DAY party of Francie Raisa

30. července 2012 v 22:57 | Esh
Selena a Justin navětívili oslavu narozenin jedný ze selenin nejlepších kamarádek .. Francie Raisa :). Fotka je nekvalitná ale doufám že se objeví ještě něco!

imagebam.com

PERSONAL PHOTOS 0.05

26. července 2012 v 14:06 | Esh
Objevila se nová fan fotografie kde to seleně moc sluší, závidím jí ten její krásnej úsměv! ;D S touto fanynkou se Selena vyfotila v Salonu. Opravdu hezká fotografie :)

imagebam.com

PERSONAL PHOTOS 0.04

23. července 2012 v 15:03 | Esh
No, dalších pár lidí seleně na twitter přidalo 2 fotky a popřálo jí k narozeninám.. jsou to fotky kde to seleně opravdu sluší :) podle mne je selena čím dál tím hezčí!) První fotky na twitter přidal její kamarád s popiskem; všechno nejlepší k narozeninám Seleno! mám tě rád, jako maj rádi děti sladkosti!,, Druhou fotku jí na twitter přidala Ashley Benson a popisek k fotce (přání k narozkám); Všehno nejlepší holčičko,, Myslím že je to hezké :)

imagebam.com imagebam.com

PERSONAL PHOTOS 0.03

23. července 2012 v 14:56 | Esh
Selena nedávno na svůj Twitter přidala novou fotografii ze svých narozenin, kde jí to opravdu sluší a ten dort vypadá fakt chutně :) zase jí přeju všechno nejlepší k narozeninám ;))

imagebam.com

PERSONAL PHOTOS 0.01

23. července 2012 v 11:42 | Esh
objevilo se pár nových osobních fotografií ještě včera ale já když jsem dopřidala ty shooty a novinky jsem už neměla náladu na to všechno :D kdyžtak tu na blog můžete vidět nový layout, líbí se vám? :) ta druhá fotka je tak ťuťu ^^ a na té třetí to seleně opravdu sluší, asi už po padesátý říkám jak má skvělej úsměv!!:) má ho úžasnej! :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

PERSONAL PHOTO #0.01

22. července 2012 v 12:38 | Esh
Selena přidala nové fotky na svůj Facebook, jsou opravdu krásné a ty vlasy!:O Selena je nádherná snad všude :) dneska ještě přidám pár photoshootů, zatím jdu ulážet, zkusím je přidat všechny najednou večer. No a taky musím přidat fotky z akce 2012..pak by v tom byl zmatek :D
imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama
TOPlist